Patronat

LOVE Line II - Nina Reichter

+ REKOMENDACJA NA SKRZYDEŁKU 

Tytuł: LOVE Line II
Autor: Nina Reichter
Wydawnictwo: Novae Res
Seria: LOVE Line #2
Data wydania: 25.10.2017
Liczba stron: 350
Kategoria: Romans 


RECENZJA  

Po trudnych wyborach i nieoczekiwanych zwrotach akcji nic nie jest takie, jakie być powinno. Zarówno Matthew Hansen, jak również Bethany McCallum muszą poskładać swoje życie na nowo. Nie mają jednak na to zbyt wiele czasu, gdyż Matt za kilka tygodni bierze ślub z córką magnata medialnego, a były mąż Beth pragnie powrotu do ciepłego, rodzinnego życia. W takiej sytuacji żadne nie pragnie zbyt szybkiego spotkania... a jednak pewien szantaż sprawia, że byli kochankowie są zmuszeni współpracować ze sobą ściślej niż wcześniej.  


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Cel - Elle Kennedy

+ REKOMENDACJA NA SKRZYDEŁKU

Tytuł: Cel
Tytuł oryginalny: The Goal
Autor: Elle Kennedy  
Tłumacz: Anna Mackiewicz Seria: Off-Campus #4
Wydawnictwo: Zysk i S-ka  
Premiera wydania:  23 października 2016  
Liczba stron: 378
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Cena detaliczna: 34,90 zł

RECENZJA


 

Sabrina James to dziewczyna, która doskonale wie, czego chce. Jej celem są studia prawnicze na Harvardzie, a następnie świetlana kariera prawnicza. Dodatkowym motorem jej ambicji jest dom, z którego pochodzi, a któremu daleko do idealnego. Dlatego też nie ma czasu na stałe związki. Od facetów chce tylko jednego, a hokeista, John Tucker, nie miał być wyjątkiem. Ale się tym wyjątkiem okazał, o czym Sabrina doskonale wiedziała, patrząc na swój rosnący brzuch. Tylko czy związek z powodu dziecka ma szansę przetrwać?
 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Tytuł: Chłopak na zastępstwo
 Autor: Kasie West 
Data premiery: 6 lipca 2016 
Wydawca: Feeria Young 
Gatunek: młodzieżowe
Ilość stron: 400
Cena okładkowa: 37,90 zł

RECENZJAPrzez całe liceum Gia była typem szkolnej gwiazdy. A teraz miała jeszcze fajnego, starszego od siebie chłopaka, o którym tyle opowiadała znajomym, i wszyscy wreszcie mieli go poznać. Ale tuż przed balem maturalnym, podczas którego miała nastąpić prezentacja, już na parkingu, Bradley z nią zerwał. Jak on mógł? Jak mógł postawić ją w takiej sytuacji?! I co tu zrobić, żeby wyjść z twarzą?

Nagle Gia wypatruje w jednym z samochodów nieznajomego, a w jej głowie rodzi się sprytny plan. Przecież nikt nie będzie wiedział, że to nie Bradley, a ona nie okaże się kłamczuchą, która tak bardzo chciała mieć chłopaka, że go sobie wymyśliła… Co jednak, jeśli przedsięwzięcie wymknie się spod kontroli? W końcu pomysł jest dość ryzykowny…
 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Tytuł: Chłopak z innej bajki
Autor: Kasie West
Data premiery: 10 maja 2017
Wydawca: Feeria Young
Gatunek: młodzieżowe
Ilość stron: 352
Cena okładkowa: 37,90 zł   


RECENZJACaymen ma 17 lat i po szkole pracuje w należącym do jej mamy nieco dziwacznym sklepie z porcelanowymi lalkami i specjalizuje się w sarkastycznym podejściu do życia, szczególnie wobec bogaczy. Lata obserwacji zamożnych ludzi zza lady i życiowe doświadczenia mamy nauczyły ją, że nie można im ufać, a do tego są zblazowani, nieuprzejmi i przekonani, że cały świat powinien leżeć u ich stóp. 
 
Gdy do sklepu trafia Xander, wysoki, przystojny i na swój sposób uroczy, ale najwyraźniej obrzydliwie bogaty, od razu widać, że jest z totalnie innej bajki. Caymen co prawda znajduje z nim wspólny język, ale jest przekonana, że jego zainteresowanie nie potrwa długo. Gdy Xandrowi niemal udaje się ją do siebie przekonać, dziewczyna odkrywa, że pieniądze grają w ich związku o wiele większą rolę, niż sądziła. Na ich wspólnej drodze piętrzą się przeszkody... czy ostatecznie trafią razem do tej samej bajki?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Tytuł: Chłopak z sąsiedztwa
Autor: Kasie West
Data premiery: 12 października 2016
Wydawca: Feeria Young
Gatunek: młodzieżowe
Ilość stron: 408
Cena okładkowa: 37,90 zł   


RECENZJA

Ona - Charlie Reynolds - to typowa chłopczyca, bo i jaka inna miałaby być, gdy od dziecka otaczana była samymi mężczyznami: tata, trzech braci, a na dokładkę sąsiad, czyli honorowy członek rodziny, traktowany jako ten czwarty. Nauczyli jej wszystkiego, co wiedzą o sporcie, lecz z oczywistych względów niczego o byciu dziewczyną. Dlatego też kiedy Charlie zmuszona jest zacząć pracę w butiku, zaczyna zauważyć te istotne różnice pomiędzy mężczyznami a kobietami. Nagle zaczyna czuć potrzebę wychodzenia z dziewczynami... oraz posiadania kogoś bliskiego. W takich momentach nastolatka odczuwa brak mamy, którego w żaden sposób kochający bracia i sąsiad nie są w stanie zastąpić. No właśnie - sąsiad...!


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Tytuł: Szczęście w miłości
Autor: Kasie West
Data premiery: 11 października 2017
Wydawca: Feeria Young
Gatunek: młodzieżowe
Ilość stron: 408
Cena okładkowa: 37,90 zł   


RECENZJAMaddie nie jest impulsywna. Ceni ciężką pracę i lubi planować. Ale któregoś wieczora pod wpływem chwili kupuje los na loterię. I, ku własnemu zdziwieniu – wygrywa masę pieniędzy!

W jednej sekundzie Maddie nie poznaje swojego życia. Koniec ze stresowaniem się systemem stypendialnym w college’u. Ni stąd ni zowąd Maddie myśli o wynajęciu jachtu. A bycie w centrum uwagi całej szkoły jest super, dopóki nie zaczynają docierać do niej przykre plotki na jej temat, a przypadkowe osoby proszą  ją o pożyczkę. I teraz Maddie nie ma pojęcia, komu można zaufać. 

Poza Sethem Nguyenem, z którym pracuje w miejscowym zoo. Seth jest miły i zabawny, i chyba wcale nie wie o wielkiej zmianie w życiu Maddie, a dziewczyna jakoś nie ma ochoty nic mu mówić. Co się stanie jednak, jeśli Seth pozna prawdę?

Oto pełna humoru i czułości historia w bestsellerowym stylu Kasie West: o wygranej, przegranej i… miłości.  
 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Tytuł: Miłość i inne zadania na dziś
Autor: Kasie West
Data premiery: 9 maja 2018
Wydawca: Feeria Young
Gatunek: młodzieżowe
Ilość stron: 416
Cena okładkowa: 37,90 zł    
Abby Turner ma 17 lat i całe wolne lato przed sobą! W końcu ma szanse zrealizować swoje największe marzenie, jakim jest wystawa jej obrazów w miejscowym muzeum. Jednakże pomimo prób jej obrazy zostają odrzucone przez brak głębi i dojrzałości. Co postanawia w takiej sytuacji zrobić nastolatka z zapasem wolnego czasu? Zdecydowanie zawalczyć. Z pomocą dziadka tworzy listę doświadczeń, jakie powinna ekspresowo przeżyć... a w realizacji tego szalonego pomysłu pomaga jej nie kto inny jak Cooper - jej najlepszy przyjaciel, a przy okazji chłopak, który rok wcześniej nie przyjął jej wyznania miłosnego. 
 


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Tytuł: Słuchaj swojego serca
Autor: Kasie West
Data premiery: 1 sierpnia 2018
Wydawca: Feeria Young
Gatunek: młodzieżowe
Ilość stron: 376
Cena okładkowa: 37,90 zł   


Kate Bailey właściwie nie lubi ludzi. Kocha swoją najlepszą przyjaciółkę i wciąż czuje przywiązanie do swojego byłego chłopaka, ale to tyle. Zdecydowanie bardziej odpowiada jej samotność - szczególnie nad jeziorem. Wszystko się jednak zmienia, kiedy Alana przekonuje ją do kursu związanego z pracą w szkolnych podkastach, a przyspiesza w momencie, kiedy jej sarkastyczne i szczere wypowiedzi zdobywają słuchaczy. W związku z tym zaczyna mieć o wiele większy problem niż walkę ze swoją nieśmiałością. Nieświadomie zaczyna czuć głębsze uczucie do chłopaka, w którym zakochana jest jej przyjaciółka.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 
Tytuł: Ogar Boga. Popiół i Piach
Autor: Anna Gręda
 

Data premiery: kwiecień/maj 2015  
Wydawca: Novae Res  
Gatunek: urban-fantasy  
Seria: Ogar Boga #1
Ilość stron: 432
Cena okładkowa: 37 zł 

Kira Santiago jest żywym dowodem na to, że cięty język, seksapil i umiejętność posługiwania się naostrzoną stalą to istotnie zabójcza mieszanka. Łowczyni, tajemnicza hybryda i wyjątkowo niebezpieczna zabójczyni stanowi najsilniejsze ogniwo w łańcuchu pokarmowym wśród istot nadnaturalnych i ludzi.


Kiedy w mieście pojawiają się kłopoty z nowonarodzonymi wampirami, urządzającymi sobie bufet na ulicach, polując na niewinnych ludzi, Kira zwołuje swoich dawnych towarzyszy broni, by urządzić polowanie na wampira, który puszcza swoich nowo przemienionych pobratymców samopas. Łowczyni nie wie jednak, że w pobliżu czai się ktoś silniejszy i groźniejszy od niej, który nie ma zamiaru stać z boku i biernie czekać na dalszy ciąg wydarzeń.~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Tytuł: Ród. Wiedźmy z Savannah 1 
 Autor: J.D.Horn 
Data premiery: 22 kwiecień 2015  
Wydawca: Feeria Young
Gatunek: fantasy  
Seria: Wiedźmy z Savannah
Ilość stron: 336
Cena okładkowa: 34.90


Czary, zagubione dusze, hoodoo - to codzienność Savannah, pięknego miasteczka kryjącego upiorne sekrety. Cienkiej granicy pomiędzy rzeczywistością ludzi a światem demonów strzeże ród Taylorów, najpotężniejszych czarownic na południu USA. Gdy głowa rodziny umiera w tajemniczych okolicznościach, ktoś musi zająć miejsce lidera i powstrzymać zło, które zaczyna przenikać do miasta…

Mercy Taylor jako jedyna z rodu nigdy nie dysponowała magicznymi mocami. To ona jednak wyciąga czerwony los, który naznacza ją jako wybrankę. Co się za tym kryje? Jak zareaguje jej siostra, Maisie, która dotychczas wydawała się faworytką? I dlaczego narzeczony Maisie nagle nie może oderwać wzroku od Mercy?

Fascynująca, pełna grozy opowieść w stylu southern gothic o miłości, zdradzie, magii i mroku.
 Tytuł: Źródło. Wiedźmy z Savannah 2
 Autor: J.D.Horn 
Data premiery: 12 sierpnia 2015  
Wydawca: Feeria Young
Gatunek: fantasy  
Seria: Wiedźmy z Savannah
Ilość stron: 408
Cena okładkowa: 37.90
Pod południowym splendorem Savannah, pełnego dostojnych, starych drzew i historycznych budynków, biegną mroczne, magiczne korzenie miasta. Członkowie miejscowych klanów wiedźm za wszelką cenę starają się ochronić miasto przed niszczycielskimi siłami. Wiedzie w tym prym rodzina Taylorów – najpotężniejszych wiedźm Południa.

Teraz kotwiczącą tego klanu jest Mercy, która jeszcze niedawno sądziła, że nie ma żadnych magicznych mocy. Teraz za wszelką cenę stara się je opanować, ale nie jest to łatwe – jest w ciąży, a do tego wciąż próbuje dojść do siebie po zdradzie, której doznała od swojej siostry bliźniaczki, najbliższej jej osoby. Gdy w mieście pojawia się jej matka, od dawna uważana za zmarłą, Mercy zaczyna się zastanawiać, ile jeszcze nierozszyfrowanych tajemnic ukrywa jej rodzina, i czy komukolwiek w niej jeszcze można ufać. Za wszelką cenę musi odkryć prawdę na temat swoich krewnych – zanim ta jej nie zniszczy.

2. tom serii Wiedźmy z Savannah, pełnej magii, rodzinnych sekretów i czaru amerykańskiego Południa.Tytuły patronuje blog Wymarzona Książka!

6 komentarzy: