niedziela, 4 sierpnia 2013

KONTRAST #18

Już jest!
W sieci pojawił się osiemnasty numer 
Kontrastu - dwumiesięcznika młodzieżowego. 

Zachęcamy gorąco do czytania między innymi tych, którzy: chcieliby dowiedzieć się więcej o NoNiemożliwe oraz ich planach na rozwój kanału;  znają, uwielbiają i czytają książki Wiśniewskiego - specjalnie dla nich wywiad z pisarzem; obracają się w kręgu "gimbusów", których znaczenie wyjaśni jeden z artykułów. A jeśli nie macie pomysłu na nowe hobby, przyjdzie wam z pomocą nasz nowy dział Zajawki - w tym numerze artykuł o pociesznym, małym instrumencie muzycznym :)
Rzućcie oko również na dział Profilaktyka a Ty i rozmowę z Barbarą Rosiek (autorką m.in. "Pamiętnika narkomanki" na temat uzależnień.
Możecie też w ramach rozrywki zerknąć na dział Złotouści, tworzony razem z Wyjałowiona pustynia egzystencji. Co się w nim znajduje, chyba tłumaczyć nie trzeba :)

By przejść do lektury, kliknij TUTAJ 
Zapraszam również po więcej wchodząc w zakładkę: "KONTRAST - Gazeta Młodzieżowa"


Zapraszam na kanał maturzystów, o których możecie przeczytać w wywiadzie.
By przejść do ich kanału na YouTube, kliknij TUTAJ 
Można się pośmiać! :)


Naprawdę zachęcam do czytania.
Jestem ciekawa waszych opinii, gdyż i ja tworzę Kontrast  :)

7 komentarzy:

 1. Wstyd się przyznać, ale nigdy wcześniej nie słyszałam o tym dwumiesięczniku, lecz wydaje się być bardzo interesujący, dlatego postaram się przyjrzeć mu się nieco bliżej.
  Pozdrawiam i dziękuje za odwiedziny.
  Co do wampirycznej serii ,,W kolorze krwi'', to niebawem ukaże się na moim blogu konkurs z nią związany, na który już dziś cię zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic dziwnego, że nigdy nie słyszałaś, gdyż jest to dwumiesięcznik sprzedawany jedynie na terenie mojego miasta :)
   Naprawdę zachęcam do zapoznania się z nim, gdyż jest jedyny w swoim rodzaju - nie słyszałam jeszcze o innym, który jest w całości tworzony przez młodzież (bez najmniejszej ingerencji zawodowych dziennikarzy, czym był mile zaskoczony J.L.Wiśniewski ;))

   Usuń
  2. I już wszystko jasne :-)
   Cieszy mnie fakt, że KONTRAST wydawany jest bez najmniejszej ingerencji zawodowych dziennikarzy. Popieram taką inicjatywę.

   Usuń
 2. Nie słyszałam o nim, ale z tego co widzę po Twoim komentarzu, to miałam prawo no nim nie słyszeć , skoro sprzedawany jest na terenie Twojego miasta :) Livresland.blogspot.com :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również nie słyszałam o tym dwumiesięczniku. Praca w takiej redakcji musi być pewnie szalenie inspirująca.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie słyszałam o nim, lecz z chęcią poczytam sobie w wolniejszej chwili.

  OdpowiedzUsuń