wtorek, 14 listopada 2017

Cele małe i duże, czyli wyniki konkursu z Celem Elle Kennedy!

Z jednej strony uwielbiam te momenty, kiedy mogę ogłosić wyniki konkursu, z drugiej strony nie lubię tego, że nie mogę wszystkich wynagrodzić. Tym razem mogłam tylko jedną jedyną osobę wybrać, żeby powiedzieć jej, iż wysyłam do niej Cel Elle Kennedy, czyli ostatni tom serii #Off Campus!


Jest mi o tyle miło, że na Celu znajduje się moja rekomendacja! Więc podpisałam się pod tym, że życzę Wam wszystkim miłej lektury i zachęcam do przeczytania tej powieści nawet tym, którzy będą musieli sami ją zdobyć bez mojej pomocy.

Ale gadam i gadam, a tu przecież trzeba ogłosić zwycięzcę. Przypomnę krótko, że pytaniem konkursowym było:

Zdradź mi swój najbardziej zwariowany cel! 

A zwycięzcą mogła być tylko jedna osoba. Z niemałym trudem zdecydowałam się na... kaczki indyjskie!Toż ten pomysł jest genialny - niecodzienny i bardzo oryginalny! Aż zaraz sprawdziłam, jak wyglądają te sławne kaczki... i trzymam kciuki, żeby przekonać rodzinę do podobnego kupna!

Kaczki indyjskie!

Zwyciężczyni serdecznie gratuluję! Poproszę o adres do wysyłki na mojego maila krytykbook@gmail.com, a wszystkim pozostałym uczestnikom bardzo dziękuję za wzięcie udziału w konkursie! Życzę szczęścia następnym razem i samych owocnych lektur!

Znając mnie, niebawem kolejny konkurs, także śledźcie bloga ;)

Ściskam mocno!

6 komentarzy: