środa, 19 sierpnia 2020

Nostalgia - Pinokio oraz Bambi


Są takie historie, które nigdy się nie znudzą. Są takie bajki, z których nigdy się nie wyrasta.

Książki z serii Nostalgia to historie, które znają wszyscy - od najstarszych do najmłodszych. A to dlatego, że wciąż i wciąż bawią, zachwycają, uczą. I to niezależnie od wieku. W tych historiach ukryta jest mądrość pokoleń, nic zatem dziwnego, że wciąż cieszą się niegasnącą popularnością. Ma się do niej nostalgię.

Dziś mam dla Was do pokazania dwa najnowsze tytuły z tej serii: Bambi i Pinokio. Jednakże w serii klasycznych opowieści filmowych Disneya ukazały się do tej pory: 
- Alicja w Krainie Czarów
- Zakochany Kundel
- Piotruś Pan
- Pinokio
- Król Lew
- Bambi


Wybierz się w nostalgiczną podróż do świata ponadczasowych opowieści filmowych Disneya i doświadcz raz jeszcze tej magii, która zaczarowała Cię pięć/dziesięć/pięćdziesiąt lat temu. Przeżyj jeszcze raz przygody swoich ulubionych bohaterów z dzieciństwa i zaproś do baśniowego świata tych klasycznych opowieści swoje dzieci. 


Wydanie w twardej oprawie oraz piękne klasyczne ilustracje sprawiają, że każda chwila z tymi książkami będzie prawdziwą przyjemnością. Spójrzcie tylko, jakie to wszystko piękne, takie "nasze", bo przecież te historie wcale się nie zestarzały.

Tutaj nie ma miejsca na bycie za starym albo za młodym. Z bajek Disneya się nie wyrasta. Pinokio oraz Bambi tworzą most pomiędzy pokoleniami.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 
Więcej na stronie wydawnictwa!

3 komentarze:

 1. Ciekawe i krótkie książki dla dzieci. W starszych czytelnikach mogą wzbudzić nostalgię. Co do Pinokia, to aktualnie trwają prace nad dwoma filmami na podstawie Pinokia.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 2. Obie bajki bardzo lubię, ale bliższy mojemu sercu jest Pinokio. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Jako dziecko bardzo lubiłam "Pinokia". A "Bambi" mnie jakoś w dzieciństwie ominął. Nadrobiłam dopiero, gdy byłam dorosła. :)

  OdpowiedzUsuń