piątek, 28 czerwca 2013

Zapowiedź! Miłość pod Psią Gwiazdą - Anna Łacina

Czy pełna kompleksów licealistka może zaimponować najbardziej interesującemu chłopakowi w szkole? Jak nie przegapić prawdziwej miłości, która kryje się nie tam, gdzie jej szukamy?
Magda i Andrzej - oboje niepewni własnej wartości. Ich drogi krzyżują się przypadkiem. Czy to, co się między nimi zdarzyło, pomoże im odnaleźć samych siebie? Jaką rolę w ich życiu odegra pewien pies? A nawet dwa psy?
Miłość pod Psią Gwiazdą to opowieść o poczuciu winy, a także szukaniu, chwytaniu, utracie i znajdowaniu miłości.


Znamy już datę premiery - 14 sierpnia.

Od siódmego sierpnia, a może nawet wcześniej, będzie można zamawiać książkę w sklepie internetowym Naszej Księgarni (z datą wysyłki 14 sierpnia).
Postaramy się by dla zamawiających przed premierą, a może w ogóle dla zamawiających w sierpniu były jakieś promocje - jeszcze o tym napiszę na stronie wydarzenia.

Ogłosimy też przedpremierowy konkurs, w którym będzie można wygrać książkę.


UWAGA! 80gr z każdego sprzedanego egzemplarza trafi do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Toruniu!!!

Od Autorki:

Chcę się podzielić radością, że z każdego sprzedanego egzemplarza 80 groszy zostanie przekazane na schronisko dla zwierząt w Toruniu. Niby 80 gr to niewiele, ale pomyślcie - jeśli 1000 osób kupi "Miłość pod Psią Gwiazdą" to zwierzaki dostaną 800 zł. Jeśli natomiast sprzeda się 10 tys książek, to otrzymają... 8 tysięcy złotych!
W Polsce jest 38 milionów mieszkańców. Nawet gdyby tylko jedna dziesiąta z nich czytała książki i sięgnęła akurat po "Miłość pod Psią Gwiazdą", to wyobraźcie sobie ile to będzie kasy dla zwierzaków?
Zapraszajcie zatem znajomych, a zwłaszcza psiarzy i kociarzy (I nie ściągajcie książek z chomika - psy nie będą z tego miały żadnej korzyści)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza