środa, 21 lutego 2018

Book Tour ze Żniwiarzem. Pusta Noc Pauliny Hendel

Mam nadzieję, że już wszystkim jest znana geneza Book Toura. Krótko mówiąc, to przekazywanie "z ręki do ręki" danej powieści. Nie dość, że można małym kosztem (bo ceną przesyłki na poczcie) przeczytać książkę, to jeszcze można zostawić na niej ślad swojego bloga, swoich myśli. Ważne też, by napisać recenzję na jej temat. Wcześniej wysyłałam w świat Niebo nad pustynią (familijna) oraz Chłopaka na zastępstwo (młodzieżowa). Teraz przyszedł czas na Żniwiarza (fantasy).

Była zachwalająca recenzja? Była.
Był wywiad z autorką? Był.
To teraz przyszedł czas na Book Tour!


 Ale najpierw proszę przeczytać zasady Book Toura:

1. Chęć przystąpienia do akcji proszę zgłaszać w komentarzach pod tym wpisem do czasu aż uznam, że BookTour się kończy :). W treści komentarza należy zamieścić adres swojego bloga. Kolejność zgłoszeń wpływa na kolejność na liście oczekujących. Zgłaszać się mogą wszyscy! Gdy zamknę listę oznajmię z wyprzedzeniem, kiedy i do kogo trafi książka. Wtedy również poproszę o Wasze dane kontaktowe!

2. W ciągu 10 (!!!) dni od otrzymania książki proszę opublikować recenzję na swoim blogu, w tytule uwzględniając frazę „Book Tour”. W recenzji proszę umieścić zdjęcie pierwszej strony z wpisami poprzednich Recenzentów oraz linki do stron organizatorów: bloga organizatora - WYMARZONA KSIĄŻKA - oraz Wydawnictwo Czwarta Strona


3. Po przeczytaniu książki podam Wam dane kontaktowe następnej osoby z listy. Bardzo proszę o wysyłkę listem poleconym priorytetowym.

4. Na koniec książka trafi z powrotem do mnie a zdjęcie strony z wpisami zostanie opublikowane tutaj na moim blogu. 

5. Każdy uczestnik proszony jest o wstawienie pod recenzją regulaminu akcji (wystarczy podlinkować).Tak oto prezentuje się wręcz czyściutka książka Żniwiarza! Liczę, że pozostawić na niej ślad. Zgłaszajcie się pod postem - dalej będę rozmawiała z Wami (z każdym osobno) mailowo ;) 

Gdy książka do Was dotrze, będziecie mogli wpisać swoje imię/nick na pierwszej stronie oraz adres bloga! Dodatkowo - śmiało możecie wypisać swoje ulubione cytaty, myśli, sentencje! Cokolwiek, dzięki czemu ten egzemplarz będzie jeszcze ciekawszy!
Lista uczestników:
1.
2.
3. ...

4 komentarze:

 1. Zgłaszam się!
  Tylko na liście uczestników wolałabym być jakoś w środku (o ile to możliwe).

  Nick: Zaczytana Panna
  Blog: www.zaczytanapanna.blogspot.com
  Obserwuję bloga jako: Paulina Korek
  E-mail: paula1456@gmail.com

  Liczę na świetną zabawę z Wami :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze, poczekam aż się nazbiera trochę uczestników i dopiero wtedy będę ustalała kolejność ;)

   Usuń