sobota, 28 października 2023

Czy macie już swój własny Planer Książkary?

Wzrost czytelnictwa w Polsce (zwłaszcza wśród młodzieży) niesie ze sobą bardzo wiele plusów. Bynajmniej nie mam tu na myśli czegoś tak powtarzalnego i oczywistego jak to, że rośnie nam czytające społeczeństwo, które będzie znajdowało wytchnienie z lekturą książki w ręku. Dzięki temu, że ludzie czytają, pojawiają się na polskim rynku wydawniczym nowe cudeńka - wprost dla młodych czytelników, które będą miłym dodatkiem w wędrówce, jaką jest przygoda z książkami. Jako dziecko prowadziłam Dzienniczek lektur. Teraz jednak można zamówić w księgarni TaniaKsiazka.pl Planer Książkary, który pięknie wydany będzie idealnym prezentem dla każdej miłośniczce powieści.

Planer będzie Was inspirować, zachęcać do dalszych lektur, a także umożliwi uporządkowanie Waszego czytelniczego świata. Jak? Poprzez ciekawie dobrane tematy, które sprawią, że Planer Książkary będzie takim trochę pamiętnikiem, w którym uwiecznimy na wieczność wszystkie nasze spostrzeżenia na temat przeczytanych lektur. Znajdziecie tutaj bowiem BARDZO dużo miejsca na własne recenzje z wypisaniem plusów i minusów książki oraz multum miejsca na notatki, które możecie udekorować naklejkami dołączonymi do Planera. A żeby było jeszcze lepiej, na sam koniec znajdziecie miejsce na TOP10 najlepszych książek przeczytanych w tym roku.

Dlaczego uważam, że Planer Książkary został bardzo dobrze przygotowany? Ponieważ znajdzie się w nich miejsce także dla tematyki okołoliterackiej, czyli Książkowe Playlisty oraz ulubione cytaty. A także Książkowe wydarzenia, targi, spotkania autorskie, które mogą zachęcić do uczestnictwa w tak ciekawych eventach. A ponieważ nie tylko książkami człowiek żyje, Planer Książkary otrzymał bardzo dużo miejsca na planowanie tygodnia z podziałem na dni i z dodatkiem na notatki.

Bardzo lubię najróżniejsze wyzwania czytelnicze, dlatego cieszę się, że Planer Książkary zawiera w sobie również takie strony jak MUST READ, czyli 100 klasyków (i nie tylko), które warto przeczytać, które można sobie łatwo odhaczyć. Również i inne wyzwania się tu znajdą - chociażby w postaci Książkowego BINGO! (czyli skompletowania 5 sąsiadujących pól w pionie, poziomie lub po skosie) oraz wyzwanie 50 książek i wyzwanie 100 książek.

Oprócz tego zatuptałam z radości na widok Listy Pożyczonych Książek, czyli tytuł/kiedy/komu, dzięki czemu wszystkie pożyczone książki mają wreszcie szanse do mnie wrócić (a wiem, że podobny problem ma naprawdę wiele czytelników). A nawet ilustracje do pomalowania. Nie zapominając również o wstępie, jakim jest kilka słów o mnie oraz horoskop dla książkary, otrzymujemy rzecz jedyną w swoim rodzaju, ponieważ przeznaczoną tylko dla nas.

Planer Książkary to bez wątpienia wspaniały pomysł na prezent (dla siebie bądź przyjaciółki) dla każdego, kto kocha książki albo dopiero pragnie rozpocząć ten romans. To przepięknie wydany, pełen kolorów i artystycznego sznytu notes, który bez wątpienia przypadnie do gustu każdemu - bez względu na gust. Jeżeli macie konto na LubimyCzytać i korzystacie z niego regularnie, bez wątpienia szybko odnajdziecie się w Planerze i pokochacie go za to, że jest z Wami offline. Jeżeli nigdy nie zapisywaliście swoich przemyśleń, tak teraz dostaliście do tego najlepsze możliwe narzędzie. Osobiście jestem zachwycona i cieszę się, że czytelnictwo ma się coraz lepiej, a z takimi pomocnikami jak Planer Książkary będzie się miało jeszcze lepiej.

Jeśli chcecie zamówić Planer Ksiażkary wraz z książkami do przeczytania na start, zapraszam na stronę TOP100 księgarni TaniaKsiazka.pl oraz Nowości TaniaKsiazka.pl!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Tytuł: Planer Książkary
Wydawnictwo: Young
Data wydania: 10.  października 2023
Liczba stron: 256
Format: 145x205
Oprawa: Miękka
Kategoria: planer

2 komentarze:

  1. Ja mam i lubię planet od Pani Gargaś.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ooo sama się zastanawiałam nad tym planerem. Fajnie, że pokazujesz, jak wygląda w środku! Pozdrawiam ScrapJournal

    OdpowiedzUsuń