wtorek, 7 listopada 2023

Kalendarz adwentowy: Harry Potter


Lubicie kalendarze adwentowe? Na pewno! Kto by nie lubił tego rodzaju odliczania, które łączą przyjemność z pożytecznym! Pamiętam do tej pory, jak wszystko zaczynało się od czekoladek, by po kilku latach pojawiły się jeszcze nowsze możliwości. Kosmetyki, funko pop, lego. Dzięki uprzejmości Księgarni TaniaKsiazka.pl mam dla Was Kalendarz adwentowy Lego: Harry Potter. Sprawdźmy, co to jest!

Co to?

Otrzymując kalendarz adwentowy z Harrym Potterem otrzymujemy ogromne opakowanie zawierające 24 okienka. W każdym okienku znajdziemy kilka/kilkanaście elementów do samodzielnego złożenia, który warto otwierać po kolei z początkiem grudnia. A następnie cieszyć się z pierwszego prezentu na Wigilię!

Muszę przyznać, że to pierwszy raz, kiedy widzę ten rodzaj kalendarz adwentowego, więc byłam zachwycona wykonaniem. Generalnie spodobało mi się już, jak tylko otworzyłam okienko, by zobaczyć pierwsze opakowanie, w którym jak widzicie, znajdziecie zwierciadło wspomnień oraz kod QR. Polecam zajrzeć!


Co znajdziemy w środku?

W środku kryje się siedem minifigurek — Harry Potter, Syriusz Black, Jęcząca Mart, Lord Voldemor, Horacy Slughorn, Nymphadora Tonks iNeville Longbotto — a także kultowe akcesoria z filmów. 

Dla kogo?

Dla każdego fana Harry'ego Pottera oraz/lub każdego fana Lego. Jak zwykle lego stanęło na wysokości zadania, dzięki czemu dostajemy pełny zestaw, z którego pomocą stworzymy zaczarowany świat. Sprawmy, by przygotowania do świąt były urzekające. To doskonały prezent dla siebie oraz dla bliskich.

Można grać, bawić się, odtwarzać scenki z kultowych momentów serii. Minifigurki i modele z tego kalendarza można łączyć z innymi zestawami LEGO Harry Potter, by zyskać więcej możliwości twórczej zabawy. Przekonajcie się, jak wiele zestawów LEGO z Harrym Potterem znajdziecie, by następnie je łączyć i korzystać z nich przez cały rok!

Polecam całym sercem! Osobiście czekam na grudzień i wprost nie mogę się doczekać, by zobaczyć finalne zakończenie. Wtedy też na pewno dodam tutaj zdjęcie! Tymczasem jednak polecam już teraz pomyśleć o swoim wymarzonym kalendarzu adwentowym, który na pewno znajdziecie w nowościach TaniaKsiazka.pl.

1 komentarz:

  1. Świetnie się prezentuje. Ja w tym roku kupiłam sobie kalendarz z herbatami.

    OdpowiedzUsuń