wtorek, 2 lipca 2013

Kontrast - Gazeta Młodzieżowa

Dziś kolejna dawka informacji związanej bardziej lub mniej z blogiem recenzyjnym. Bowiem postanowiłam rozszerzyć swoją działalność blogową i połączyć ją z byciem dziennikarką!

Chciałabym dziś przedstawić KONTRAST, czyli gazetę dwumiesięczną prowadzoną w całości przez młodzież z Żuromina (województwo mazowieckie) dla całej młodzieży z Polski.
W Kontraście możecie przeczytać felietony, które na pewno was zainteresują, ciekawostki, dowcipy (które później przekształciły się w suchary), ale także pomocne rady dla niezdecydowanych czy zagubionych - np. co do wyboru kierunku studiów. I nie tylko! W coraz nowszych Kontrastach możecie przeczytać wywiady z sławnymi pisarzami - m.in. Januszem Leonem Wiśniewskim ("Samotność w sieci"), Barbarą Rosiek ("Pamiętnik Narkomanki"), czy Agnieszką Lis ("Samotność we dwoje").
Wszystkie Kontrasty (do tej pory ukazało ich się osiemnaście) znajdziecie w  kartach na górze Kontrast - Gazeta Młodzieżowa, zaraz obok zakładki Obecnie czytam.

PS. W najbliższym czasie postaram się uzupełnić archiwa, byście mogli przeczytać Kontrasty od pierwszego numeru. Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć miłego czytania :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz