poniedziałek, 22 grudnia 2014

Ja chyba nigdy nie wyrosnę z bajek i baśni! Nigdy! Szczególnie, że obecnie poszukuję takiej książki, którą mogłabym sprezentować małej kuzyneczce - od najmłodszych lat trzeba sprawić, by pokochała zaczarowany świat, który znajdzie za oprawą powieści. Dlatego też do moich rączek trafiła kolejna KSIĘGA!

"Księga najpiękniejszych bajek" to kolejna wspaniała książka, która łączy w sobie ukochane opowieści z dzieciństwa. Wewnątrz niej znajdziemy takie znane tytuły jak "Brzydkie kaczątko", "Jaś i Małgosia", "Stoliczku, nakryj się", ale też i te mniej popularne jak "Żuraw i lisica", "Kruk i lis" oraz "Zając i żółw". 

To aż trzydzieści baśni, które oczarują nie tylko młodych, ale i starszych czytelników! Dlaczego? Ponieważ to właśnie tutaj dobro zawsze wygrywa nad złem! Bohaterowie są skorzy do poświęceń! Kochają od pierwszego wejrzenia aż do ostatniego zamknięcia powiek! Tutaj wszystko może się wydarzyć... 

 Ten egzemplarz bajek szczególnie przypadnie do gustu oczom czytelników ze względu na czcionkę. Jest naprawdę duża, wyrazista i pogrubiona! Nie zasłania jej żaden obrazek. Wszystko jest bardzo dobrze widoczne! To prawdziwa uczta dla zmęczonych, jak i niewprawionych w czytanie oczów!

Zdjęcie własne

Zdjęcie własne

Jak w każdej książce dla dzieci już na wstępie zachwycamy się przygotowaną twardą oprawą z brokatowymi napisami oraz pięknymi, bajecznymi ilustracjami. Każda bajka otoczona jest magicznymi obrazkami, które roztaczają się na całe strony! A w dodatku to naprawdę ogromna księga - 290x205 mm!

Polecam!!!

15 komentarzy:

 1. Piękne wydanie!
  Mam podobny zbiór bajek i baśni również taką dużą księgę i mimo że do najmłodszych już nie należę to czasem lubię sięgnąć po tę moją księgę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne wydanie :) Idealne na prezent pod choinkę dla dziecka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam taki zbiór bajek i wierszy tylko z innego wydawnictwa. Na prezent dla dziecka w sam raz:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pamiętam te wszystkie bajki :D Ile to było radości za dzieciaka :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba mam tę bajkę, ponieważ te obrazki wydają mi się bardzo znajome. Poszukam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale cudne wydanie bajek, muszę je koniecznie mieć!

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepiękne wydanie! Moje dziecko w przyszłości będzie miało masę książeczek! ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Przypomniały mi się moje lata dzieciństwa. To musi być piękna książeczka.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo słusznie - w dobie zaniku czytania trzeba propagować to, co dobre od najmłodszych lat! ;) Sama do dziś mam pochowane całe stosy książek z bajkami w pawlaczu. ;)
  A tymczasem nadarza się okazja złapania darmowej książki zarówno dla zupełnie młodego czytelnika, jak i tego starszego. Zapraszam do siebie na konkurs! :) >>> http://multicoolturalna.blogspot.com/2014/12/feels-like-xmas-moj-swiateczny.html

  OdpowiedzUsuń
 10. widać, że czym skorupka za młodu nasiąknie.. Ciekawa skarbnica bajek

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja też nigdy nie wyrosnę z baśni! Uwielbiam bajki :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Może nie dla mnie, ale pod choinkę dla dzieci - wspaniały prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Uwielbiam bajki i baśnie! W dodatku ślicznie wydana jest ta książeczka! Dla dzieci w sam raz na świąteczny prezent!

  OdpowiedzUsuń