poniedziałek, 7 grudnia 2020

Bing, czyli biblioteka malucha

Czy Wasza pociecha uwielbiam spędzać czas w towarzystwie Binga? Jeśli tak, to mam dla Was fantastyczną wiadomość - oto książki dla wszystkich, którzy lubią przeżywać przygody.

Bajki 5 minut przed snem to zbiór krótkich i napisanych prostym, zrozumiałym językiem opowieści, które mogą okazać się idealnymi opowieściami w sam raz na dobranoc. Ta książka pomoże oswoić dziecko z codzienną lekturą i obudzić apetyt na samodzielne czytanie. Każde opowiadanie może stanowić punkt wyjścia do fascynujących rozmów z kilkulatkiem, a piękne ilustracje można oglądać bez końca!

Jeżeli któreś Wasze dziecko ma obsesję na punkcie Binga, jako rodzic będziecie doskonale rozumieli, co teraz powiem: jak to dobrze, że są takie książki. Gdy dziecko pokocha jakiś bohaterów, będzie chciało spędzić z nim jak najwięcej czasu. A nie okłamujmy się - wgapianie się w telewizor bez ruchu nie jest dobrym rozwiązaniem. Z pomocą przychodzą takie książki jak te, które pokazują ulubione postaci dziecka.

Bing. Pada deszcz i Bing w ogrodzie to książki w grubych, tekturowych oprawach. Strony są nie do zniszczenia - ostatecznie musiały się w nich znaleźć miejsce także na otwierane okienka, które na pewno sprawią niemałą uciechę w zabawie z dzieckiem. 

Bing. Bajki 5 minut przed snem to wydanie z serii 5 minut przed snem - książka jest większa, posiada śliskie kartki i duże ilustracje. Duża czcionka na pewno pomoże przy nauce samodzielnego czytania - albo po prostu pomoże w czytaniu na dobranoc jakiejś babci lub dziadkowi ;)

Widzicie niespodziankę? A takich niespodzianek znajdziecie bardzo dużo!

Osobiście jestem przeszczęśliwa, że podobne książki powstają, ponieważ... sama mam maluchy w - nazwijmy to - "Bingowym targecie", którzy ucieszą się na podobny prezent. A przecież nie ma nic piękniejszego niż widok dziecka, które uwielbia dostawać książki. Polecam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 

4 komentarze:

  1. Mój chrześniak bardzo lubi tę bajkę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Idealne książeczki jako dodatek do prezentu pod choinkę dla malucha. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Mamy kilka książek z Bingiem w roli głównej i moja młodsza latorośl bardzo je lubi. :)

    OdpowiedzUsuń