sobota, 23 stycznia 2016

Niemiecki 600 fiszek NAJWAŻNIEJSZE IDIOMY + CD

Czy macie dość typowej nauki języka obcego? Czy brakuje Wam słownictwa, a ostatnie, czego byście pragnęli, to uczenie się na blachę kolejnych wyrazów? Czy potrzebujecie urozmaicenia w nauce i nowych wrażeń - a przy tym doskonałej zabawy? Jeśli odpowiedzieliście przynajmniej na jedno z tych trzech pytań twierdząco - mam coś specjalnie dla Was! Oto fiszki! I to do nauki języka niemieckiego!


Niemiecki 600 fiszek NAJWAŻNIEJSZE IDIOMY to wyjątkowy zestaw ponumerowanych kartoników do nauki języka niemieckiego. Nauka z kursem pozwala szybko i skutecznie opanować idiomy najczęściej używane w języku niemieckim.
 
Przykłady użycia idiomów w zdaniach to gotowe wzorce komunikacyjne. Aby ułatwić zapamiętanie materiału metodą skojarzeń, kurs podzielono na 27 praktycznych grup tematycznych. Kolorowe przegródki pozwalają zaplanować naukę, a nagrania mp3 ułatwiają opanowanie prawidłowej wymowy. Do zestawu dołączony jest także program FISZKI MP3 z testami oraz funkcją umożliwiającą tworzenie osobistej playlisty, której możesz słuchać, gdzie i kiedy tylko chcesz!  
 
Program Aktywny Trening umożliwia tworzenie indywidualnych list nagrań, odsłuchiwanie ich na dowolnym odtwarzaczu i głośne powtarzanie za lektorem. Dodatkowo dzięki funkcji karaoke możesz sprawdzić na ekranie wyświetlacza prawidłową pisownię. Rozwiązując testy aktywnie sprawdzisz stopień opanowania materiału z fiszek i skutecznie utrwalisz znajomość idiomów.
 

Dzięki nauce z fiszkami:
- nauczysz się 600 najważniejszych idiomów niemieckich z 27 grup tematycznych
- poznasz użycie idiomów w kontekście – 600 przykładowych zdań
- stworzysz własną playlistę i przećwiczysz prawidłową wymowę
- sprawdzisz swoje postępy za pomocą testów w programie FISZKI MP3

Moja opinia na temat fiszek jest jednogłośna - ten, kto wymyślił ten sposób nauki, jest geniuszem! Przyznam się Wam szczerze, iż kiedyś nie rozumiałam fenomenu tego sposobu - przecież to zwykłe karteczki... będzie przecież identycznie jak wypiszę sobie słówka sama na kartce... Otóż nie! Nie będzie tak samo.  Fiszki są wyjątkowe - szczególnie dla naszego mózgu.

Tak oto prezentuje się ten piękny zestaw!
 
Mając w zasięgu wzroku te 600 fiszek, w końcu uda się Wam odnaleźć te 15 minut dziennie na powtórzenie sobie najnowszego słownictwa. Bez marnowania czasu na ich wyszukiwanie, a tym bardziej na tłumaczenie. W tym zestawie odnajdziecie wszystko to, czego potrzebujecie, by nareszcie przy minimalnym nakładzie pracy osiągniecie sukces, o jakim marzycie.

Polecam fiszki naprawdę wszystkim! To genialny sposób na naukę języka obcego, który - jak wiadomo - zawsze się przyda. Jeżeli raz się w nich zakochacie, będziecie trwali przy nich dłużej - ja już teraz planuję kolejne zakupy fiszkowe
 
Więcej informacji znajdziecie na stronie wydawnictwa: Jezyki obce
A teraz odpowiedzcie sobie na pytanie: Chcielibyście nauczyć się niemieckiego?

28 komentarzy:

 1. Niemiecko, zawsze łatwo mi wchodził do głowy, może warto go podszlifować? Będę miała na uwadze ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niemiecki ma to do siebie, że jest "ułożony". Coś wynika z czegoś, a wyjątki... to faktycznie wyjątki a nie reguła. Dlatego jest tak przyjemny do nauki i w miarę łatwy do opanowania - szczególnie dla Polaka.

   Dodatkowo warto się go nauczyć, szczególnie że stawia się go zaraz po angielskim jako jeden z ważniejszych języków obcych, dzięki którym zdobędzie się pracę ;) Chociażby ze względu na fakt, iż Niemcy to nasi sąsiedzi!

   Usuń
 2. Bardzo lubię niemiecki i o nauce chyba nie może być mowy, bo znam go od ładnych paru lat. Chętnie jednak podszkoliłabym się w niektórych kwestiach i "zdobyła kolejny poziom" znajomości tego języka obcego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O! Czyżbym znalazła osobę, która biegle włada językiem obcym? :)
   Miałaś go w szkole? A może wyjechałaś za granicę?

   "Człowiek uczy się całe życie" - prawda? :)

   Usuń
 3. Niee, nie niemieckiego :D Hiszpański mi się marzy :) Przydałyby mi się też takie fiszki angielskie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po kolei... pewnie niebawem pojawi się wpis o fiszkach angielskich ;)
   A o hiszpańskim - przyznam się - też ostatnimi czasy myślę!

   Usuń
 4. Myślę, że mógłby być to dobry prezent dla mojego partnera, on lubi język niemiecki, ale zna raczej podstawy. Fiszki powinny mu się spodobać :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nic tylko szykować prezent - jestem pewna, że się spodoba!
   Nie dość, że to świetny sposób do nauki, to jeszcze będzie mu miło, iż ukochana tak się o niego troszczy :D

   Usuń
 5. Podziwiam! Dla mnie niemiecki jest strasznie strasznym językiem! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam fiszki, dla mnie to najlepsza forma nauki :)
  Thievingbooks.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajna sprawa. W taki sposób na pewno można się sporo nauczyć.

  OdpowiedzUsuń
 8. Niemiecki to moja zmora. Szczerze nienawidzę tego języka, a zwłaszcza wymowy i akcentowania niektórych wyrazów. O wiele łatwiej "wchodzi mi" angielski i jeśli chciałabym zainwestować w takie fiszki, to właśnie do tego języka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fiszki po angielsku kiedyś na pewno zrecenzuje i przedstawię ofertę, bo i tego języka się uczę :)
   Aczkolwiek niemiecki wcale taki zły w słuchaniu nie jest - gdy słyszę, jak moi profesorowie mówią płynnie i melodyjnie nie dowierzam, jak kiedyś mogłam uważać ten język za niemiły dla ucha :D

   Usuń
 9. A mi to w ogóle nie wchodzą języki obce do głowy. :P Znaczy czytać to bez problemu czytam, nawet literaturę specjalistyczną, ale żeby coś powiedzieć albo poprawnie napisać to już w żaden sposób nie idzie... Ani z angielskim, ani z niemieckim, który miałem w liceum.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to jest problem naszego systemu... rozumieć rozumiemy, ale już poskładać zdania - to już problem.
   Ale krok po kroku można przełamać barierę - to właśnie teraz robię! I też nie jest mi łatwo, ale dopóki mam motywację... :3

   Usuń
  2. Ja się utwierdzam w przekonaniu, że chyba nigdy się żadnego porządnie nie nauczę - nawet ogrom chęci do nauki nic nie pomógł. :P

   Usuń
 10. Uczę się niemieckiego od kilku lat i bardzo przydałaby mi się takie fiszki :D
  Na razie przymierzam się do przeczytania książki po niemiecku :)
  addictedtobooks.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooo! Bardzo ładnie! !
   Planujesz sięgnąć po książki po niemiecku dla uczących się... które polecałam, czy może wskakujesz na głęboką wodę i od razu bierzesz się za powieści w oryginale? :)

   Usuń
 11. Jeżeli chodzi o niemiecki niestety ze szkoły nie wyniosłam nic. Zawsze byłam typem "angielskim" :) jednak jak pomyślę nad nauką tego języka to na pewno sięgnę po te fiszki. Nominowałam Cię do LBA :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Typ "angielski" jakoś panuje u nas w Polsce od długiego czasu... i coś czuję, że tak łatwo żaden inny język nie przejmie dowodzenia. Nie ma w tym nic dziwnego - języka angielskiego naprawdę warto się uczyć! Aczkolwiek... nie możemy - a wręcz nie powinniśmy! - zamykać się tylko na ten jeden język obcy ;)

   Dziękuję :)

   Usuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 13. Również bardzo lubię fiszki i często do nich sięgam gdy mam zamiar sobie coś przypomnieć. Jednak mimo wszystko cenię sobie najbardziej naukę niemieckiego poprzez audio mp3 https://www.jezykiobce.pl/s/36/niemiecki-mp3 ponieważ ze słuchu zdecydowanie najlepiej mi się uczy języków obcych.

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja niestety nie miałem jeszcze okazji uczyć się z takich fiszek więc to wszystko jest dla mnie nowe. Chociaż niedawno rozpocząłem naukę języka angielskiego online https://lincoln.edu.pl/online/ i jestem przekonany, że ten wybór był jak najbardziej właściwy.

  OdpowiedzUsuń