czwartek, 9 marca 2017

KONKURS! Wygraj Cinderella Story!

Jak wspominałam przy recenzji nowego wydania na DVD filmu Cinderella Story - mam dla Was pewien konkurs! Oczywiście do wygrania jest wspominany wyżej film w nowym opakowaniu, którego sponsorem został dystrybutor filmów: Galapagos Films. 


Kto nie wie, o czym mówię - zachęcam do spojrzenia do mojej recenzji! Odświeżcie w swojej pamięci opowieść o Kopciuszku, przypomnijcie sobie oryginał, a może nawet i inne odsłony sławnej historii. Mogą Wam pomóc moje dwa posty poświęcone tej historii: Dream vs True: Dobry i/czy naiwny Kopciuszek? bądź Kopciuszek - różne oblicza!

Już? 
Gotowi? 
To zapraszam! 

Jako że Kopciuszków jest naprawdę wiele - zarówno w filmie, jak i literaturze (i nie tylko!) - jestem niezmiernie ciekawa, którą wersję najbardziej lubicie! Która przypadła Wam najbardziej do gustu, zaskoczyła, przyspieszyła bicie serduszka! Jestem pewna, że każdy z Was ma takich wiele, a o niesłabnącej popularności historii o Kopciuszku może poświadczyć fakt, iż Galapagos Films udostępnił nową kolekcję filmową: Magia Kina! 

http://www.galapagos.com.pl/
Więcej informacji po kliknięciu w banerek!

Zatem co trzeba zrobić, by wygrać film Cinderella Story dla siebie?
Nic prostszego! 

1. Zgłoś chęć uczestnictwa pod tym postem!
2. Zaobserwuj mojego bloga (kwestia typowo ułatwiająca kontakt).  
Będzie mi miło, jeżeli polubisz mój Fan Page na Facebooku.
3. Odpowiedz na pytanie konkursowe w komentarzu poniżej, które brzmi:
 
Którą wersję opowieści o Kopciuszku najbardziej lubisz i dlaczego?

Nagrodzę najbardziej ciekawą odpowiedź - taką płynącą od serca! Ponieście się wyobraźni oraz wspomnieniom związanymi z lekturą/seansem! To nie musi być w sumie typowy Kopciuszek, lecz historia o tym, jak biedna dziewczyna staje się kimś wielkim/znajduje miłość/ znajduje szczęście! 

Konkurs trwa od dziś (tj.9.03.) do 24.03.2017!
Banerek
 
 Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga: Znajdź wymarzoną książkę.
2. Sponsorem nagrody jest serwis Galapagos Films.
3. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest postąpienie zgodnie z wymienionymi trzema krokami, czyli zgłosić się oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe
4. Konkurs trwa od 9. marca 2017 roku do 24. marca 2017 roku do godz. 23.59
5. Ogłoszenie wyników nastąpi do trzech dni po zakończeniu konkursu.
6. Nagrodą jest jeden nowy egzemplarz filmu DVD Cinderella Story. 

7. W konkursie mogą brać udział osoby posiadające blogi oraz anonimowy uczestnicy, którzy podpiszą się imieniem/nickiem.
8. Konkurs skierowany do osób posiadających adres zamieszkania w Polsce.
9. Zwycięzca po poznaniu wyników podaje swój adres do wysyłki (mój adres email w zakładce O MNIE). W przypadku, gdy wygra bloger - sama napiszę maila. Jeśli zwycięzca w ciągu 7 dni nie odpowie na wiadomość, nastąpi wybór innego wygranego.
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

 POWODZENIA!

4 komentarze:

 1. Ten film jest super! Warto o niego zawalczyć. Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia :) fajny pomysł konkursowy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się :)
  Obserwuję bloga jako: Gab riela
  Lubię fanpage jako: Gabriela M.
  gabrysiek96@gmail.com
  Odpowiedź: Moją ulubioną wersją Kopciuszka jest zdecydowanie ta pierwsza z baśni Braci Grimm. Muszę zaznaczyć, że mam na myśli tą prawdziwą, gdzie złe córki macochy Kopciuszka są aż tak zdesperowane, że obcinają sobie palce u stóp i pięty, a na zakończenie, w ramach sprawiedliwości, dopadają je gołębie i wydziobują im oczy. Dlaczego akurat ta, tak brutalna wersja? Bo jest ona najbliższa ideałowi - szara myszka, napiętnowana przez los, poznaje księcia z bajki, ten dostrzega w niej coś, czego nie widzą inni, zakochują się w sobie na zabój, a wszystkie złe charaktery i postacie dostają za swoje (czyt. dzieje im się coś złego). Ta wersja pozwala mi wierzyć, że dobro zawsze zwycięża, a każdy otrzymuje to, na co naprawdę zasłużył.

  OdpowiedzUsuń