sobota, 21 października 2017

Konkurs! Weekendy z Barbie - baśniową wróżką

Wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów Barbie!


Od października na antenę kanału PULS2 powraca Barbie. A wraz z nią wiele niesamowitych historii i mnóstwo zabawy. Śledźcie jej przygody w każdy niedzielny poranek. Po filmie weźcie udział w konkursie z fantastycznymi nagrodami. Sprawdźcie sami!

A oto filmy, które możecie oglądać:Oglądaj w niedzielę 1. października 2017 o godz. 9:20 w Puls2

Barbie: Sekret wróżekOpis filmu: Pewnego dnia Barbie odkrywa, że wróżki naprawdę istnieją! Wszystko zaczyna się od tajemniczego zniknięcia Kena. Wtedy właśnie dwie przyjaciółki Barbie, stylistki, wyjawiają przed nią swój sekret… One również są wróżkami, a Ken został zabrany do baśniowej krainy, w której mieszkają magiczne stworzenia. Barbie wraz z wróżkami i swoją rywalką Raquelle wyruszają na poszukiwania zaginionego. Dziewczynki muszą trzymać się razem, a podczas podróży odkrywają się, że prawdziwa magia tkwi w przyjaźni. 


Barbie jest uczciwa, niezależna, inteligentna i zabawna. W jej życiu bardzo ważną rolę odkrywają przyjaciele i nigdy nie pozwoli, by działa się im jakakolwiek krzywda. Zawsze jest gotowa by pomóc potrzebującym.


Barbie: Mariposa
Oglądaj w niedzielę 8. października 2017 o godz. 8:50 w Puls2

Opis filmu: W tej niesamowitej historii Barbie wciela się w rolę motylo-wróżki, przepięknej Mariposy, która uwielbia czytać i marzyć. Mariposa i jej przyjaciółka Willow mieszkają w bajkowej krainie zwaną Skrzydłolandią. Mariposa pracuje u dwóch sióstr: Rayny i Rainy. Pewnego dnia zła, zdradziecka Hena truje królową państwa. Syn królowej, chcąc znaleźć antidotum na truciznę Heny, odszukuje Mariposę, ponieważ tylko ona potrafi czytać z gwiazd! Mariposa, Rayna i Raina opuszczają, więc Skrzydłolandię w poszukiwaniu odtrutki. Ta niesamowita przygoda odmieni ich na zawsze! 

Mariposa chciałaby uczynić świat lepszym. Wie, że jeśli jest się dobrym dla innych, to dobro do nas wraca. Jest bardzo pomocna, przyjacielska i pracowita.

Barbie: Akademia księżniczekOglądaj w niedzielę 15. października 2017 o godz. 9:10 w Puls2

Opis filmu: Akademia Księżniczek to prestiżowa uczelnia, którą od wieków kończyły damy dworu. Co roku odbywa się losowanie, a wygrana umożliwia naukę w niezwykłej Akademii. Zwycięski los trafił do Blair Willow. Dziewczyna jest bardzo szczęśliwa, ale do czasu… Wkrótce na jaw wychodzi pewna tajemnica. 

Blair jest bardzo wspaniałą córką i siostrą, ponieważ ciężko pracuje na to, by jej bliskim żyło się lepiej. Rodzina i przyjaźń odgrywa bardzo dużą rolę w życiu dziewczyny. Gdy tylko dowiaduje się, że jej marzenia mogę się spełnić dokłada wszelkich starań, by tak się stało, mimo przeciwności losu… 
Oglądaj w niedzielę 22. października 2017 o godz. 8:40 w Puls2

Barbie: Trzy muszkieterkiOpis filmu: Jedna za wszystkie, wszystkie za jedną! Właśnie to hasło towarzyszy Barbie i jej przyjaciołom w filmie „Barbie i Trzy muszkieterki”. Barbie jako młoda wieśniaczka Corinna podąża za swoimi marzeniami do Paryża. Spotyka tam trzy inne dziewczynki, które w sekrecie dzielą to samo marzenie. Wspólnie przeżyją mnóstwo niezapomnianych chwil, które udowodnią im, że marzenia się spełniają. 

Barbie jest niezwykle zdeterminowaną, sympatyczna i uczynną dziewczynką. Nigdy się nie poddaje i wierzy w to, że jeśli się czegoś naprawdę chce, to można to osiągnąć. Uwielbia podróżować i odkrywać świat, a przyjaźń odgrywa w jej życiu bardzo ważną rolę.
Partnerzy zabawy

BarbiePULS2PULS2WIĘCEJ INFORMACJI ORAZ REGULAMIN KONKURSU 
DOSTĘPNY NA STRONIE PULS2!

1 komentarz: