poniedziałek, 15 lutego 2021

Projekt Panna Młoda, czyli wszystko, co musisz wiedzieć o ślubie i weselu

Wiem, że może obecna sytuacja w Polsce nie wspiera biznesu weselnego, ale trzeba myśleć pozytywnie! I jeżeli tylko myśli się pozytywnie, warto zaproponować planer kobietom przygotowujących się do nadchodzącego wielkiego dnia! Oto PROJEKT PANNA MŁODA!


Planer to nie jest tylko zwykłe narzędzie do planowania wesela. To zbiór podpowiedzi, wiadomości, ciekawostek, a nawet przewodnik po stylach i tradycjach. Planer przyda się do tego, by wyeliminować każdy możliwy błąd, gdyż zaplanowanie i zapisanie wszystkiego zmniejszy nagromadzony stres związany z przedślubnymi przygotowaniami, pozwoli zaoszczędzić na budżecie oraz zaplanować perfekcyjną imprezę. 

Co znajdziemy w środku?

Spis treści podzielony jest na kalendarz na najbliższe trzy lata, choć oczywiście nie trzeba brać ślubu akurat w latach 2021-2023. To, co uważam za ciekawie przemyślane, to miejsce na dział "propozycje" i "wybór ostateczny". I tak oto możemy zapisać sobie, kogo braliśmy pod uwagę pod względem bycia świadkiem, a kto nim ostatecznie został. To samo ma miejsce pod względem wstępnej liście gości (z podziałem na pana młodego i panią młodą) oraz finalny wybór. To bardzo przydatny element tego planera, zwłaszcza, że w liście gości znajduje się miejsce nie tylko na imię i nazwisko gościa, ale także czy już potwierdził przybycie oraz jego specjalne życzenia żywieniowe. W Projekcie Panny Młodej znajdzie się wszystko, włącznie z ofertami usługowymi (samochód, dom weselny, noclegi, muzyka, florysta, make up,tort, atrakcje, upominki itd) czy harmonogramem działań z podziałem na "minimum rok wcześniej", "9 miesięcy wcześniej", "6 miesięcy wcześniej" czy "minimum tydzień wcześniej". Tak jak wspominałam na początku - stres się zmniejsza, gdyż dzięki takiemu organizatorowi nie sposób o czymś zapomnieć, przypominając sobie o tym w ostatniej chwili.


Tutaj jest absolutnie wszystko, włącznie z check-listą, planem dnia ślubu i wesela oraz... psychozabawą dla panny młodej (czy wyjść za niego za mąż; jakich świadków wybrać (i właściwie dlaczego ich wybieramy). Dzięki Projekcie Panna Młoda poznajemy styl i motywy przewodnie, propozycje ustawienia stołu, ślubny savir-vivre i pierwszy taniec. A to wciąż nie wszyscy, ponieważ na tych prawie 200 stronach znajdziemy dosłownie wszystko, co panna młoda powinna wiedzieć.

Wszystko, co najważniejsze, można ukryć w tym dzienniczku, dzięki czemu wspomnienia pozostaną na zawsze!  I według mnie to jest właśnie najfajniejsze w Projekcie Panny Młodej - możliwość powrotu po latach do tych niesamowitych emocji, jakie towarzyszą przy przygotowaniach.

Zapewniam, że wydanie jest z najwyższej półki. Jak widać na zdjęciach powyżej okładka jest twarda, a całość zamknięta jest w segregator. Ułatwia to kartkowanie i zapisywanie swoich pomysłów (szczególnie że będzie ich masa). Projekt Panna Młoda dostępny jest aż w dwóch kolorach (okładka biała bądź różowa). 

Bez dwóch zdań uważam, że Projekt Panna Młoda to fantastyczny prezent dla przyszłej panny młodej... chociaż równie dobrze panna młoda może sama sobie zrobić taki prezent! Obecny must have na rynku weselnym. Polecam! 

2 komentarze: