piątek, 12 marca 2021

3 bajeczki przed snem: Smerfy, Muminki, Masza i Niedźwiedź

Czy praktykujecie zalecane (!) czytanie swoim maluchom bajeczek przed snem? Jeśli tak, to jestem pewna, że 3 bajeczki przed snem z takimi bohaterami jak Smerfy, Muminki i Masza i Niedźwiedź okażą się nie lada gratką. I to nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych!

Jeżeli wasze dziecko jest miłośnikiem jednej z tych bajek (a może i wszystkich?) na pewno pozytywnie zaskoczy was to, że oto pojawiły się ich nowe przygody. Przed snem warto przeżyć przepiękną opowieść z ulubionymi bohaterami, która następnie wprawi dziecko w doskonały nastrój i pozwoli śnić pięknymi snami!

A co jest niezwykłego w tych książkach z tej serii, zapytacie? Jako że mówimy o przygodach przed zaśnięciem, kiedy w pokoju świeci się tylko lampka nocna... okładki świecą w ciemności. Żeby okładki zaświeciły, wystarczy że naświetlimy ją odpowiednio długo w świetle dziennym lub pod lampą. Efekt, jaki można podziwiać po zgaszeniu światła, jest niesamowity! Zdecydowanie wnosi nocną lekturę na nowy, magiczny poziom!

Co ważne, książki są całkowicie bezpieczne. Zaokrąglone rogi na pewno nie wyrządzą żadnej krzywdy, a twarda okładka sprawi, że 3 bajeczki przed snem będą służyły wielu pokoleniom. Jak widać na zdjęciach poniżej, literki są na tyle duże, że bez trudu przeczytacie opowieści przy słabym świetle... a może i pozwolicie swoim maluchom na samodzielne czytanie? Kto wie?

Bajeczki są przeurocze, w starym dobrym stylu. Przyznam, że podczas lekturę, czułam się jakbym cofnęła się w czasie i oglądała stare, dobre Dobranocki. 3 bajeczki przed snem to cudowne bajeczki, wydane w sposób wyjątkowy. Cieszę się, że takie książeczki trafiają na polski rynek! Polecam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 

2 komentarze:

  1. Wychowałam się na tych bohaterach (poza Maszą i niedźwiedziem). Fajnie, że teraz dzieci też mogą ich poznać.
    Książki jak narkotyk

    OdpowiedzUsuń
  2. Moje ulubione bajki dzieciństwa.

    OdpowiedzUsuń