czwartek, 25 marca 2021

Bing kocha Flopa, a Co lubi Sula

Tym razem przychodzę do Was z krótką recenzją książeczek, w których zakochają się maluchy. Oto Bing kocha Flopa oraz Co lubi Sula, czyli dwie książeczki dla miłośników bajki Bing.

Co lubi Sula to wdzięczna książeczka, której bohaterką jest Sula, wspaniała przyjaciółka Binga. Dlatego też nikogo nie powinno dziwić, że w tej książce znalazły się nie tylko błyszczące przedmioty, za którymi Sula przepada, jej ulubione czynności, ale również, a może przede wszystkim – ulubiona osoba! 


Bing kocha Flopa to przeurocza książka o wyjątkowym kształcie serca, która w cudowny sposób obrazuje miłość między dwoma najlepszymi przyjaciółmi. Nie zabraknie małych przygód związanych z Bingiem i Flopem.


Krótkie opowiadanie będzie dobrym punktem wyjścia do rozmowy z dzieckiem o tym, co i kogo samo lubi najbardziej. A co ważne staną się wyjątkowym prezentem dla wszystkich miłośników Binga - tym razem w innej formie.
 
Wydania mają bardzo oryginalny kształt, poręczny format - w sam raz do rąk - solidne, odporne na dziecięce eksperymenty karty. To dobrze obmyślone książki od wewnątrz i od zewnątrz. Pełna ciepła treść sprawi, że książeczka będzie niezapomnianym prezentem dla malucha, który uwielbia animowane przygody tych przyjaciół.


Cóż mogę powiedzieć więcej? Polecam!

1 komentarz: