niedziela, 4 grudnia 2022

Kalendarz: Pełen emocji rok 2023 z Katarzyną Miller


Każdy nowy rok to ogromna okazja dla twórców, by tym razem przekonać swoich konsumentów, by to właśnie ich kalendarz kupili. Na rynku jest ich masa i naprawdę 90% pozycji jest przepiękna wizualnie. Tylko co z wnętrzem? O to trzeba się bardziej postarać i to najlepiej postarać się jak Katarzyna Miller i jej Pełen emocji rok 2023 zamówiony w TaniaKsiazka.pl.

Każdy nowy rok to symboliczny nowy początek. Cóż można zrobić lepszego niż poznać siebie lepiej, po to, by lepiej żyć? Na dobry początek lepszego życia Katarzyna Miller proponuje więc pełną emocji podróż w głąb siebie.  

Każdy z nas codziennie doświadcza spektrum rozmaitych uczuć. Wszystkie one są istotne i do wszystkich mamy prawo. Czasem mogą być trudne, a czasem sprzeczne. Ile prawdy jest w przekonaniach na ich temat – choćby w tym, że miłości blisko do nienawiści? Jak rozpoznawać emocje i uczynić je swoim sprzymierzeńcem? 


Wyrusz w podróż po emocjach z doświadczoną psychoterapeutką. I niech cały rok towarzyszą Ci jej mądrość i energia. Bo czy jest coś lepszego niż codzienne towarzyszenie jednej z najpopularniejszych psycholożek, która samą swoją obecnością będzie przypominała o pracy nad sobą, czytaniu jej książek bądź słuchaniu jej licznych podcastów/warsztatów (swoją drogą genialny content).

Czym szczególnym charakteryzuje się ten kalendarz? Emocjami, a konkretnie rzecz mówiąc: opisami poszczególnych uczuć, które Katarzyna Miller tłumaczy na początku każdego miesiąca. Zatem poznamy na nowo nadzieję, radość, satysfakcję, wdzięczność, miłość, zachwyt, ciekawość, przyjemność, duma, spokój, wstyd, tęsknota i zaufanie. Do każdego z podanych uczuć mamy 3 zadania do praktyki. A jako że musimy to zrobić w ciągu całego miesiąca, mamy czas by na spokojnie zastanowić się nad tak ważnymi wartościami, jakimi jesteśmy my i nasze emocje.   

Wprawdzie kalendarz jest drogi - sugerowana cena to 59,90 zł, ale jak spojrzymy na wydanie (a przede wszystkim na konkurencję), to wcale nie jest tak drogo. Szczególnie jeśli będziemy używać kalendarza sumiennie przez cały rok. Kalendarz jest podzielony na tygodnie. Na każdej stronie znajdziemy jedną przepiękną sentencję, którą warto przeanalizować. Najlepiej codziennie, jak np. "W życiu nie chodzi o to, by mieć sobie coś za złe, ale by mieć przed sobą jakieś cele" bądź "Jeśli nie zaryzykujesz pokazania prawdziwej siebie - sobie samej i innym - nie przekroczysz tej linii, za którą jest poczucie wartości".

 

To mój pierwszy kalendarz z Katarzyną Miller, ale nie będę zaskoczona, gdy za rok będę korzystać z następnego plenera tej cudownej psycholożki. Z takim kalendarzem wprost nie mogę się doczekać 2023 - czuję, że będzie pełen wielu pozytywnych wrażeń, które będę miała gdzie zapisać. 

Zapraszam na stronę bestsellerów TaniaKsiazka.pl po więcej takich cudownych pozycji!

2 komentarze: