wtorek, 19 lipca 2016

WYNIKI! Chłopak na zastępstwo powędruje do...


To już dziś, to już dziś! Nawet nie wiecie, jak bardzo się cieszę, że w końcu mogę ogłosić wyniki konkursu, w którym do wygrania było pięć nowiutkich, świeżutkich, pachnących egzemplarzy Chłopaka na zastępstwo autorstwa Kasie West! 

Wszystkim uczestnikom - a było Was aż 29! - bardzo dziękuję za chęć uczestnictwa! Bardzo się cieszę, że lubicie czytać... i że zainteresowała Was lektura idealna nie tylko na lato! 

Przyznam się szczerze, że niektóre odpowiedzi bardzoooo pozytywnie mnie zaskoczyły! Możecie mi wierzyć, że BARDZO trudno było mi wybrać pięć odpowiedzi, dlatego pozwoliłam sobie nawet zapytać o zdanie współorganizatora, a jednocześnie sponsora nagród, czyli Wydawnictwo Feeria Young. I razem ogłaszamy wyniki! 

Przypominam kontrowersyjne pytanie...

Czy uważasz, że kłamstwo w dobrej wierze nie jest złe?

 ... oraz najciekawsze odpowiedzi! 

Jestem bardzo ciekawa, jak z Waszą mądrością i doświadczeniem spojrzycie na sytuację Gii i jej kłamstwo. Wierzę, że - czy będziecie się z nią zgadzali czy nie - na pewno nie będziecie jej z góry osądzać, o czym świadczą Wasze odpowiedzi!

Przeczytajcie te odpowiedzi! Są przepełnione mądrością!

Widać, że kłamstwo jest złe i zawsze lepsza jest prawda. Ale mimo to... jesteśmy tylko ludźmi, a nic co ludzkie nie jest nam obce! Kłamiemy, ponieważ chcemy coś osiągnąć i jesteśmy okłamywani, ponieważ ktoś inny chce coś osiągnąć - albo dla dobra swojego, albo dla dobra naszego! 

Zwycięzcom gratuluję, a ze względu na fakt, że nie mam wszystkim adresów email - proszę wszystkie uczestniczki o jak najszybszą wiadomość z adresem do wysyłki na mój adres (krytykbook@gmail.com)! Im szybciej dostanę adresy, tym szybciej książka do Was dotrze!

Dziękuję raz jeszcze za chęć uczestnictwa, a wszystkich zainteresowanych powieścią zapraszam na wzięcie udziału w Book Tourze z Chłopakiem na zastępstwo, który planuję prowadzić tak długo, jak długo będziecie chcieli :)

Ściskam mocno :*

17 komentarzy:

 1. Wchodzę sobie na bloggera, zobaczyć, co ciekawego słychać w "wielkim świecie", a tu taka niespodzianka!
  Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się wyróżnienia. Chciałam po prostu wyrazić swoje zdanie. Także ten. Dziękuję bardzo i już piszę maila! :)))

  Pozdrawiam,
  N.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zwykle zapomniałam dopisać, że gratuluję pozostałym zwyciężczyniom. :)

   Usuń
  2. I takie szczere odpowiedzi są najlepsze :D

   Usuń
 2. Dziękuję! Mail już wysłany i z niecierpliwością godną książkomaniaka czekam aż dorwę ją w swoje szpony :)) Gratulują wszystkim zwycięzcom ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem pewna, że książka raz dwa wpadnie w Twoje rączki - daj znać, jak Ci się spodobała :D

   Usuń
 3. Bardzo, ale to bardzo dziękuję za wyróżnienie mojej odpowiedzi! Już wysyłam adres! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Juhu! Dziękuję za wyróżnienie mojej wypowiedzi. Już wysłałam maila. :)
  Gratuluję pozostałym zwycięzcom :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam maila :D
   Adresy wszystkich uczestników już są zebrane ;)

   Usuń
 5. Wielka gratulacje dla zwycięzców, książka jest świetna! ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń