poniedziałek, 20 października 2014

Bądź swoją siłą. Twój pamiętnik z Demi - Demi Lovato

Jako zapalony pamiętnikarz byłam naprawdę ciekawa najnowszej publikacji wydawnictwa Feeria, a mianowicie niesamowitego dodatku! Po ogromnym sukcesie książki Demi Lovato "Bądź swoją siłą przez 365 dni roku" (RECENZJA), przyszedł czas na pojawienie się towarzyszącemu mu pamiętnika.

Głównym zadaniem "Bądź swoją siłą - Twój pamiętnik z Demi" jest uświadomienie czytelnikowi, jak ważne jest przyglądanie się  swoim emocjom, co nie tylko pozwoli nam kontrolować życie, ale także umożliwi zrozumienie samego siebie. 

Jest to pięknie zaprojektowany pamiętnik dla każdego - dla niej czy dla niego, z większym naciskiem na "dla niej" - do samodzielnego wypełnienia. Może jednak niecałkowicie... Pamiętnik zawiera liczne inspirujące cytaty wybrane przez Demi Lovato, które dają do myślenia, a także pomagają w dalszym przelewaniu na papier własnych zdań.. 

Pamiętnik ma to do siebie, że można w nim zapisać wszystko co dusza zapragnie - nie tylko wydarzenia poprzedniego dnia, ale także dodające nam otuchy, mądre słowa, które zasłyszeliśmy, przeczytaliśmy lub które sami posklejaliśmy w zdanie. 

Już od kilku lat (a zaczęłam już sporadycznie w podstawówce!) regularnie prowadzę pamiętnik,pamiętnik to magia, a ci którzy go prowadzą, to czarodzieje czasu, potrafiący przemienić ulotne wspomnienie w wieczne słowa! Uwierzcie mi, że nie ma niczego wspanialszego, niż powrót do tego, co jest za nami!
zapisując w nim poszczególne wydarzenia z życia. Na przestrzeni tak znacznego okresu czasu mogę powiedzieć tylko jedno -

Pod względem wydania jestem pełna uznania! Pamiętnik posiada twardą oprawę oraz grube kartki z licznymi zdobieniami w postaci chociażby tych przepięknych niebieskich cieni ptaków. To wszystko naprawdę zachęca do zapisywania kolejnych, pustych stron swoimi uczuciami i refleksjami. 

Dlatego też naprawdę gorąco polecam Wam rozpocząć swą przygodę z pamiętnikarstwem! Jestem pewna, że nigdy nie pożałujecie tej decyzji, a po latach będziecie z niej dumni i może nawet mi podziękujecie. Zatem czemu nie dać szansy "Bądź swoją siłą. Twój pamiętnik z Demi"?!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Tytuł: Bądź swoją siłą  - Twój pamiętnik z Demi
Autor: Demi Lovato/Ty
http://wydawnictwofeeria.pl/pl/ksiazka/badz-silna-przez-365-dni-rokuWydawnictwo: Feeria
Data wydania: 2014
Liczba stron: 240
Oprawa: Twarda
Kategoria: Pamiętnik
Cena: 24,90 zł13 komentarzy:

 1. Nie jestem wielką fanką pamiętników. Próbowałam je prowadzić już wielokrotnie, ale za każdym razem poddawałam się po kilku tygodniach. Może z tym pamiętnikiem będzie inaczej? Ale musiałabym najpierw zobaczyć go na żywo. Wtedy się zobaczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś prowadziłam pamiętnik, ale to była w czasach licealnych. Później gdy rozpoczęłam studia zaprzestałam, a rozpoczęłam prowadzenie bloga i tak już pozostało. Obecnie nie mam potrzeby zapisywania swoich emocji na kartach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam kilka tomów pamiętników, które zakończyłam pisać kilka lat temu. Może kiedyś do tego wrócę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja kiedyś pisałam pamiętnik, jednak w obecnych czasach nie mam na to czasu ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja długi czas prowadziłam pamiętnik, bodajże 15 lat, ale teraz już przestałam. Niemniej jednak chętnie poznam powyższą pozycję.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pamiętniki u mnie leżą niestety. Planuję w przyszłym, maturalnym roku poprowadzić pamiętnik, ale czy bym go prowadziła w takiej formie? Ryzykowne trochę, jednak sama osobiście jestem ciekawa książki.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo podoba mi się to co piszesz, ale ja po prostu nie potrafię prowadzić pamiętników. Nie jestem konsekwentna.
  ~Księżycowa Pani

  OdpowiedzUsuń
 8. Nigdy nie byłam fanką pamiętników, pisałam tydzień i przestawałam, może warto jednak do nich wrócić, w dodatku w takiej odsłonie ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Może przeczytać. Poprzednia przypadła mi do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 10. Wpisany na listę marzeń :) Zamierzam sprawić go sobie w święta, by rozpocząć w styczniu. Jestem podekscytowana :D
  Drugastronaksiazek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Prowadziłam pamiętniki od podstawówki do końca liceum. Myślę, że z czasem wyrasta się z takiej potrzeby...lub po prostu nie ma na to czasu w dorosłym życiu.
  Zajrzę do tego niebieskiego pamiętnika i sprawdzę czy mam ochotę go posiadać ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Koleżanka posiada, więc od niej pożyczę:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Prowadzę pamiętnik od wielu lat (z krótszymi lub dłuższymi przerwami) w czystym zeszycie, a nie w przygotowanej do tego książce. Wolę, gdy mój dziennik jest w 100% mój, a nie producenta.

  OdpowiedzUsuń