niedziela, 14 lutego 2016

Prezent na Walentynki: Ja, Ty, My. Książka wspólnych zapisków - Lisa Currie [Przedpremierowo]

Święto zakochanych sprawia, iż poszukujemy jakiegoś miłego podarunku dla ukochanej połówki. A co powiecie na ciekawą propozycję, która sprawi nie tylko partnerowi/partnerce radość, ale także Wam samym? 

Jak wiecie pewnie doskonale, najlepsze prezenty to te, które przygotowujemy własnoręcznie! A jak należy nazwać cudeńko, które przygotujecie obydwoje? Oto specjalnie dla Was przygotowałam przedpremierową recenzję książki kreatywnej - Ja, Ty, My. Książka wspólnych zapisków!

 Tu nie ma złych odpowiedzi!
Nie ma ograniczających Cię zasad!


UwAgA! Nie tylko dla par! 

Prezent idealny także i dla przyjaciółki, rodziny, nowożeńców, małżonków, podróżników, kumpli z klasy, ze studiów... Książka dla dwóch osób, ale także dla całej paczki znajomych! Pokażcie, jak bardzo są dla Was bliscy... nie tylko od święta! Spędźcie kreatywnie czas, byście za kilka lat mieli w swoim posiadaniu najlepszą pamiątkę EVER!

Czego będziecie potrzebowali?
Długopisów, mazaków, markerów, cienkopisów, kredek... wszystkiego tego, czym będziecie mogli zapełnić kolejne strony. A przede wszystkim potrzebna będzie wyobraźnia pomnożona razy dwa - bo co dwie głowy...

Następnie otwieracie książkę wspólnych zapisków na którejkolwiek chcecie stronie. Ta księga nie ma zasad - możecie zarówno zacząć od początku, jak również od końca bądź od środka. 

To, co łączy wszystkie zadania, to fakt, iż na górze każdej strony (Ja: Ty: My:) jest miejsce na Wasze imiona. W MY wpiszcie krótką historię waszej znajomości albo specjalnie wymyślone wspólne przezwisko! W sumie możecie napisać co tylko chcecie! Oprócz tego tuż obok jest miejsce na Gdzie: Kiedy:, czyli na to, co albo wiąże Wam się z danym zadaniem, albo z obecnym czasem i miejscem. 

Każda strona jest przeznaczona dla dwóch osób, które wypełniają ją RAZEM! To Ty i... ktoś: cztery ręce, dwa mózgi, a nadal jedna książka. Czego chcieć więcej? Najlepsze co może być to fakt, iż Ja, Ty, My to książka na więcej niż jeden wieczór. Zadań jest tak wiele, iż powinno ich starczyć na minimum dobry tydzień. Dlatego ważnym jest, by gdzieś swój egzemplarz trzymać blisko siebie i uzupełniać na bieżąco... albo z Ja, Ty, My zrobić tradycyjne zadanie na niedzielę?


 
Kartkując kolejne strony odkryjecie, iż wraz z tą książką przeniesiecie się do najciemniejszych zakamarków swojej pamięci i raz jeszcze śmiejcie się z wydarzeń, które już miały miejsce. Będziecie mogli nawzajem wypisać sobie oceny za coś, co zrobiło na Was dobre wrażenie, albo wręcz przeciwnie - zapisać obleśne zwyczaje, gdy jesteście tylko we dwoje. Nie zabraknie także "w razie potrzeby zbij szybkę", czyli zbiór ulubionych żartów, sytuacji, które na bank Was rozśmieszą. Warto zastanowić się już teraz, czy są przynajmniej trzy rzeczy, co do których się zgadzacie, ile czasu znajdujecie dla siebie nawzajem, jakie są WASZE wspólne marzenia... albo tak po prostu wypiszcie pracę domową: co obejrzeć, co przeczytać, co poszukać!

Im bardziej Was zachęcam do tej książki, tym bardziej sama staję się zachęcona! Przecież to idealny prezent dla dwojga (przyjaciół bądź pary). Czemu Ja,Ty,My (bądź inne podobne publikacje) nie jest obowiązkową pozycją do uzupełnienia przez narzeczeństwo? Przecież dzięki tej książce każda para nie tylko zrozumie (wypisując chociażby dowody na to, że przeciwieństwa się przyciągają na podstawie Ciebie i jego/jej), czemu to właśnie On/Ona jest dla niego/niej tak ważna... ale także pozwoli przetrwać najtrudniejsze chwile w związku!  

To, co najbardziej lubię w tego typu publikacjach, to właśnie możliwość stworzenia własnego wehikułu czasu! Nie wiem jak Wy, ale ja od zawsze marzyłam o stworzeniu takiego cudeńka z kimś wyjątkowym, więc dla mnie to nie lada gratka, gdy ostatnio na rynku wydawane są coraz to kolejne książki kreatywne... nie tylko dla mnie, ale także i dla moich bliskich! Jestem pewna, że Ja, Ty, My spełni swoje zadanie - o ile tylko dacie tej książce (a przede wszystkim sobie) szansę!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 
Tytuł: Ja, Ty, My. Książka wspólnych zapisków 
Autor: Lisa Currie 
Wydawnictwo: Feeria 
Data wydania: 17.01.2016 
Liczba stron: 192 
Oprawa: miękkahttp://wydawnictwofeeria.pl/pl/ksiazka/tatuaz-z-lilia 
Kategoria: Kreatywny wehikuł czasu

  
 

15 komentarzy:

 1. Ja już mam mój egzemplarz i na prawdę jest z tym niezła zabawa! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że coraz więcej tego typu publikacji :) Pewnie sporo przy tym zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie przepadam za tego typu książkami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna jest ta książka - fajna, by dzielić z kimś wspólny czas :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Całkiem interesujący pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawa i kreatywna propozycja! Z chęcią sama taką nabędę :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Książka chyba idealna na prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie przepadam za takimi książkami; poza tym w Walentynki zakupiłam sobie 2 kiecki, jak wiesz, więc teraz będę jeść do końca miesiąca chleb i pić wodę :D. Ale nie powiem, kreatywna propozycja, taka inna :D.

  Buziak! ;**

  OdpowiedzUsuń
 9. Kreatywny pomysł :) Ja jednak nie skorzystam, bo po prostu zbieram i sama tworzę album mój i Karola :) Mam pierwsze kwiatki od niego ususzone, jakieś liście z pierwszych spacerów, bilety do kina, śmieszne karteczki które pisaliśmy do siebie na zajęciach, ważne daty, zdjęcia, listy, etc... :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajna pozycja, ze "Zniszcz dziennikami" itp. mi się skojarzyła ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. e, ja nie lubię takich kreatywnych książek. Wolę współne zdjęcia, wypady do kina, na rower niż ślęczenie i uzupełnianie tego :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Ech, mi żal forsy na takie książki, chociaż muszę przyznać, że pewnie gdyby nie moje skąpstwo to pewnie sama bym takie kupowała :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Dość interesująca lekturka, ja również polecę swoją

  Myślę, ze książki Marty W. Staniszewskiej będą doskonałym prezentem dla zaczytanych w romansach z dreszczykiem kobietach.

  Ponadto bardzo fajna książka idealna dla kobiety na walentynki "Moje życie bez ciebie" Wysocka-Kalkowska Anna i tytuł by pasował polecam - warto się zainteresować a dla faceta hm..... lubi facet humor i chce się pośmiać - to polecam książki pełne humoru przykład Janek herbu pół krowy - Michała Krupy - trudno dać facetowi o miłości romanse jeśli interesuje przykładowo historia to coś w tej tematyce

  OdpowiedzUsuń